alumni

Organization Committee 2018
Secretary Generals Simon Linder
Luca Spreyermann
Budget and Accounting Sebastian Lang
Ceremonies and Speakers Shuting Ling
Committees and Chairs Noah Sutter
Sarah Khanna
Lewin Könnemann
Delegates and Registration Sven Wiesner
Semrawit Tekleyohannes Haile
Felix Stabel
Food and Logistics Zoé Schibler
Greta Papageorgiu
Fundraising and Partnerships Benedikt Rasshofer
Nikola Hajdin
IT Jan-Philipp Kirsch
Marketing Katja Blöchlinger
Ramona Krause
Selene Tenn
Socials Jule Ksinsik
Tim Hofer
Design Marc Sinner

Organization Committee 2017
Secretary Generals Marc Sinner
Shuting Ling
Budget and Accounting Jerome Pieper
Committees and Chairs Mathilde Renard
Fabian Brunner
Judith Rössinger
Delegates and Registration Luca Mondada
Jakob den Brok
Stefan Mijic
Ceremonies and Speakers Matija Zesko
Food and Logistics Valérie Vogel
Sebastian Lang
Fundraising and Partnerships Benedikt Rasshofer
Michelle Jacob
Marketing Katja Blöchlinger
Alexia Förster-Lagkadianou
Michelle Medricky
Socials Marika Pechr
Melissa Lucula

Organization Committee 2016
Secretary Generals Marika Pechr
Matija Zesko
Budget and Accounting Marc Sinner
Ceremonies and Speakers Elsa Lengeler
Thomas van Poecke
Committees and Chairs Jerome Pieper
Noah Sutter
Delegates and Registration Sarah Burns
Marlies Baekens
Henri van Soest
Design Anna-Brit Schaper
Food and Logistics Fabian Dalbert
Fundraising and Partnerships Anna Morawietz
Giovanni Corti
Veena Manikulam
Sonja Peter
Luca Schneider
IT Marc Fischer
Legal Department Lukas Eberli
Lucas Seiler
Marketing Alexia Förster-Lagkadianou
Fabian Brunner
Anthea Alberto
Lynn Bolliger
Socials Katja Blöchlinger
Kim Studenski

Organization Committee 2015
Secretary Generals Ollin Söllner
Belinda Brauchli
Max Didier
Ceremonies and Speakers Lal Sreeyuth
Committees and Officials Nicole Nickerson
Lea Gerster
Delegates and Registration Sivan Yanay
Marc Sinner
Design Anna-Brit Schaper
Food and Logistics Matteo Bernasconi
Cooper Harshbarger
Finance and Sponsoring Lucas Schaus
Sophia Schlosser
Leonard Floryan
Matija Zesko
Highschool Elsa Lengeler
Kim Studenski
IT Marc Fischer
Marketing Alexia Förster-Lagkadianou
Anna Morawiecz
Marika Pechr
Sarah Burns